Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Швейцарія доправила на Донеччину та Луганщину понад 2 тисячі тонн гумдопомоги

20 вересня, 2021 - 21:26
Фото: minre.gov.ua

Швейцарія доправила понад 2 тис. тонн гуманітарної допомоги до Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«У період з 1 по 16 вересня представники відділу гуманітарної допомоги Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва за сприяння Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій доправили до Донецької та Луганської областей гуманітарну допомогу загальною вагою 2 тис. 300 тонн», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для доправлення цього вантажу знадобилося 138 вантажівок.

До гуманітарного вантажу місії входили: хімікати для очищення води, обладнання та запасні частини до нього, що використовуються на водоочисних підприємствах КП «Вода Донбасу», найбільш затребуване медичне обладнання, 1,5 млн одиниць експрес-тестів на COVID-19 та 30 апаратів штучної вентиляції легень.

Поставки товарів, направлених на боротьбу та виявлення COVID-19, здійснювалися із запасів фармацевтичної служби збройних сил Швейцарії і Федерального управління охорони здоров'я.

Загальна вартість гуманітарної допомоги від Швейцарії в 2021 році становить майже 12 млн швейцарських франків і це найбільша за масштабами допомога від Швейцарії за період з 2015 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ