Люди живуть почуттями, а вимагати від них, щоб вони жили думками, це однаково, що вимагати у богів, щоб вони нас почули.
Тодось Осьмачка, український поет, прозаїк, перекладач

Білорусь дозволила іноземцям транзит без довідки про відсутність COVID-19

20 жовтня, 2020 - 21:30
Фото Reuters

Білорусь з 22 жовтня дозволила іноземцям транзит без довідки про відсутність Covid і не йти на самоізоляцію на 10 днів, передає Інтерфакс-Україна.

"З 00.00 22 жовтня іноземним громадянам або особам без громадянства, що слідують транзитом через Білорусь, на кордоні не знадобиться довідка про відсутність COVID-19. Також їх не торкнуться і вимоги щодо 10-ти денної самоізоляції", - йдеться в повідомленні Державного прикордонного комітету (ДПК).

У ЦПК поінформували, що іноземцям потрібно буде документально підтвердити 24-годинний транзит через територію Білорусі. "Такими документами можуть бути квиток, транзитна віза Білорусі, офіційне запрошення органу (організації) держави прямування, путівки до лікувальної (оздоровчої), установи та інші документи", - розповіли в Держприкордонкомітеті.

Також у тих, у кого не буде документів, що підтверджують 24-годинний транзит, також зберігається можливість в'їзду до Білорусі без довідки та дотримання самоізоляції. "Однак таким особам прикордонники видаватимуть "анкету прибулого", в якій гість країни повинен залишити запис: "транзит через територію Республіки Білорусь у термін не більше ніж 24 години", - зазначили в ДПК.

У комітеті наголосили, що цю анкету людина зобов'язана зберегти, а при виїзді з країни віддати прикордоннику.

У ДПК звернули увагу, що люди, які за 24 години не встигнуть виїхати з країни, будуть зобов'язані пред'явити на кордоні документ, який підтверджує негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ