...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Керівники відомств із питань безпеки України, Литви та Польщі активізують співпрацю у форматі "Люблінського трикутника" - Данілов

20 жовтня, 2020 - 18:05
Фото з архіву "Дня"

Керівники відомств із питань безпеки України, Литви та Польщі активізують співпрацю у форматі "Люблінського трикутника", заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов.

Як повідомляє апарат РНБО України, Данілов провів зустріч із послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом (Valdemaras Sarapinas).

"Можливе посилення впливу РФ – виклик для України, Литви та Польщі. Наша співпраця є важливою для збереження миру і спокою у регіоні", - сказав Данілов.

Секретар РНБО також зазначив, що результати президентських виборів у Білорусі впливатимуть на безпеку в Європі, зокрема з огляду на російський фактор.

Данілов звернув увагу на ситуацію в регіоні Нагорного Карабаху, зазначивши, що в апараті РНБО України уважно стежать за перебігом подій, зокрема аналізують застосування високоточної зброї (ВТЗ), насамперед безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

У свою чергу посол запевнив, що Литва і надалі підтримуватиме Україну в її протистоянні з РФ, а також її європейські та євроатлантичні прагнення. Також Литва готова послідовно надавати Україні допомогу у військовій сфері.

"У цьому контексті сторони назвали успішною співпрацю у форматі спільної литовсько-польсько-української бригади (УКРЛІТПОЛБРИГ) і висловилися за активізацію тристоронньої співпраці у цьому форматі", - йдеться в повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ