Якщо країна, обираючи між війною і ганьбою, обирає ганьбу, вона одержує і війну і ганьбу.
Вінстон Черчилль, британський державний діяч

Рада сьогодні розгляне законопроєкт про Бюджет-2022

20 жовтня, 2021 - 10:56
Фото Руслана КАНЮКИ "День"

Верховна Рада на засіданні в середу розгляне у першому читанні законопроєкт №6000 "Про Державний бюджет України на 2022 рік".

Як передає Укрінформ, про це свідчить порядок денний засідання, оприлюднений на сайті парламенту.

Розгляд законопроєктів №6062 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" та №6000 "Про Державний бюджет України на 2022 рік" заплановано на початку засідання. Їх представлятиме міністр фінансів Сергій Марченко.

До розгляду в першому читанні заплановано президентський законопроєкт №5864 "Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкового дня - Дня Української Державності".

У порядку денному - законопроєкт №5630 "Про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" щодо спрощеного набуття громадянства України іноземцями та особами без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України".

У другому читанні депутати мають наміри розглянути проєкт закону №5230 "Про внесення змін до деяких законів України щодо використання майна ліквідованих комунальних закладів середньої освіти у сільській місцевості".

Також парламентарії планують розглянути у другому читанні законопроєкт №4564 "Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення відомостей про зареєстроване місце проживання громадян України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, а також оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ