Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

У Києві підвищать ціни на проїзд у комунальному транспорті

20 жовтня, 2021 - 22:53
Фото Миколи Тимченка, "День"

У Києві підвищать ціни на проїзд у комунальному транспорті, повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

"Це - непопулярний крок, на який ми змушені піти заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників. На сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на наявному рівні означає: загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств. Саме тому ми змушені розпочати процедуру з підвищення тарифу. Наразі ми очікуємо пропозицій від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду, і ми подамо пропозицію на обговорення громадськості", - пояснив Поворозник, повідомляє пресслужба КМДА.

Він зазначив, що влітку вартість проїзду зросла у багатьох містах України - у Львові, Полтаві, Миколаєві, Запоріжжі та інших, у той час як київська влада відтягувала момент підвищення тарифів.

"На сьогодні ж, коли місто вжило заходів, щоб не підвищувати тариф на теплоносії для населення, а компенсувати різницю за рахунок місцевого бюджету, збільшувати фінансування на і так дотаційний громадський транспорт просто неможливо. Такий крок може призвести до недофінансування міських програм, які є критично важливими для багатьох киян", - наголосив Поворозник.

Він окремо зазначив, що при цьому всі наявні пільги на проїзд для киян збережуться.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ