Єдина ознака, за якою пізнаємо народ, до того ж ознака незамінна й остаточна – єдність мови
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, доктор філології, професор

Кабмін відкрив дані системи моніторингу Угоди про асоціацію з ЄС

20 листопада, 2019 - 12:59
Фото kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів України відкрив для громадськості доступ до «Пульсу Угоди» – онлайн-системи моніторингу реалізації плану заходів виконання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.

Про це повідомила пресслужба Кабміну.

«Три роки тому за кошти наших європейських партнерів було розроблено інформаційну систему моніторингу реалізації плану заходів виконання Угоди про Асоціацію з ЄС», – зазначив Гончарук.

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба зазначив, що у системі чітко окреслені конкретні завдання у 24-х сферах суспільного життя, які охоплює Угода про Асоціацію.

Повний обсяг завдань складає понад 2 тисячі, а для їхньої реалізації понад 70 виконавців зобов’язані втілити близько 7,5 тис. заходів. Система групує виконавців за належністю до трьох гілок: Кабінет Міністрів, Верховна Рада та «Інші».

«Пульс Угоди» відображає поточний прогрес виконання заходів у межах кожного року та загальний прогрес виконання, починаючи з тимчасового застосування окремих положень Угоди у 2014 році і до 2024 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ