У мільйонів людей не може не пробудитися цікавість, розуміння, а потім і свідома праця на ниві піднесення рідної культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

У Мінсоцполітики заперечили заяву про призупинення виплат лікарняних і декретних

20 листопада, 2019 - 21:57
Фото з відкритих джерел

У Міністерстві соціальної політики заперечили заяву Фонду соціального страхування про те, що він призупиняє виплату лікарняних і декретних через недостатність коштів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

«Станом на сьогодні залишки на рахунку Фонду становлять 429,4 мільйони гривень, що є достатнім для проведення необхідних виплат у поточному місяці. Більше того, надходження до Фонду формуються щодня зі сплати єдиного соціального внеску роботодавцями», — йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначили, що керівник Фонду Євген Баженков, якого минулого тижня суд поновив на посаді, призупинив виплати.

Раніше 20 листопада у Фонді соціального страхування повідомили, що тимчасово зупинили лікарняні та декретні виплати через закінчення кошторисних призначень.

«На сьогодні до Фонду подали на фінансування заяви-розрахунки на 13,573 млрд гривень, що перевищує кошторис за цим напрямом на 1,038 млрд грн», — заявили у пресслужбі. 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ