Мої дорогі! Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, український дисидент, єпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви

Канада почне пускати туристів щеплених вакциною CoronaVac

20 листопада, 2021 - 11:24
Фото: Reuters

Особи, які пройшли повний курс щеплень китайською COVID-вакциною Sinovac (CoronaVac) зможуть подорожувати до Канади без обов’язкового карантину.

Як повідомляє Укрінформ, про це заявили в Агентстві громадського здоров’я Канади.

“Починаючи з 30 листопада 2021 року Канада розширить перелік COVID-вакцин, щеплення якими мандрівники можуть зробити, аби вважатися повністю вакцинованими з метою подорожі до Канади. До переліку буде включено Sinopharm, Sinovac та COVAXIN”, - заявили в агентстві.

Зазначається, що з наступного року Канада також скасує більшість винятків, яким дозволявся в’їзд до країни без підтвердження вакцинації від COVID-19. Йдеться зокрема про  міжнародних студентів та близьким родичів громадян й постійних мешканців Канади.

Нагадаємо: наразі Канада визнає лише чотири COVID-вакцини (Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca Johnson&Johnson). Іноземцям, які пройшли повний курс вакцинації однією з них, дозволяється в’їжджати до країни  за умов виконання інших міграційних правил, в тому числі наявності за потреби візи.

Невакцинованим іноземцям, або людям, які зробили щеплення не дозволеними у Канаді вакцинами, в’їзд до країни дозволяється лише за наявності поважних причин та при умові відбуття двотижневого карантину.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ