Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Харківські служителі Феміди стурбовані закликом інтернет-користувачів до заохочення страти суддів

20 грудня, 2012 - 13:20

Судді Харківської області звернулися до глави українського парламенту ыз проханням провести парламентські слухання з приводу відповідальності інтернет-сайтів за достовірність інформації. Звернення підписав голова Апеляційного суду Андрій Солодков.

Судді повыдомляють, що після публікацій про вбивство судді Володимира Трофімова, користувачі інтернет-ресурсів залишають коментарі з закликом до заохочення нових страт суддів та розпалювання ворожнечі в суспільстві.

Вони також заявили, що власники інтернет-ресурсів повинні відчувати свою відповідальність за наслідки розміщеного на їх ресурсах матеріалів і реагувати на розміщення анонімними авторами подібних коментарів.

Судді просять редакції сайтів задуматися над тим, яку інформацію отримує від них суспільство. Копії звернень направлені в видання «Кореспондент» і «Українська правда».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: GolosUA.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ