Якщо ми вирішимо всі проблеми світу, але провалимо вирішення освітніх проблем, наші діти зруйнують те, що ми їм заповіли.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

Держдеп: Росія – це джерело насильства на Донбасі

20 грудня, 2017 - 09:36
Фото Reuters

Речниця Державного департаменту США Хізер Нойєрт заявила, що Росія та її ставленики є джерелом насильства на Донбасі.

У Держдепі також пов’язують останнє загострення й обстріли в зоні АТО з одностороннім виходом Росії зі Спільного центру координації та контролю, повідомляє Укрінформ.

"Раніше домовленості про припинення вогню досягалися на рівні російсько-українського військового механізму (Спільного центру координації та контролю – ред.), що дозволяло цивільним безпечно лишати райони обстрілу. Проте уряд Росії в односторонньому порядку прийняв рішення про вихід з цього механізму деконфліктизації", - зазначила Нойєрт.

Вона наголосила, що російський уряд продовжує підтримувати активний конфлікт і гуманітарну кризу, забезпечує своє командування та спрямовує збройні сили, а також здійснює безпосередній контроль над своїми ставлениками в місцевій владі.

"Сполучені Штати закликають Росію припинити атаки на сході України, вивести свої сили та важкі озброєння із суверенної території України та узгодити міцну миротворчу місію ООН", -додала речниця Держдепу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ