Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Денісова просить комітет РЄ проти катувань допомогти Грибу

21 січня, 2019 - 21:07
Фото з Facebook

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова занепокоєна грубим порушенням прав і свобод українського політв’язня Павла Гриба і просить президента Європейського комітету з питань запобігання катуванням Миколу Гнатовського втрутитись у ситуацію.

Про це вона написала у Facebook.

"Занепокоєна грубим порушенням прав і свобод громадянина України Павла Гриба, який утримується у ростовському СІЗО.У 20-річного Павла діагностовано низку серйозних захворювань, і він потребує термінової медичної допомоги", - написала Денісова.

Вона додала, що, зі слів хлопця, до нього застосовувалося фізичне насильство. Співробітники правоохоронних органів РФ побили його ще під час затримання, вимагали визнання вини. Знущання над Павлом продовжувалося також під час конвоювання до СІЗО Ростова-на-Дону.

"Звертаюся до Миколи Гнатовського, президента Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню, та прошу його втрутитися у ситуацію з українським політв’язнем Павлом Грибом", - поінформувала Денісова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...