Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

МВФ прогнозує зменшення цін на нафту

21 січня, 2019 - 19:26
Фото Reuters

Міжнародний валютний фонд прогнозує тенденцію зниження цін на нафту та передбачає, що марка Brent оцінюватиметься нижче $60 за барель впродовж наступних двох років.

Про це йдеться у презентованій в понеділок доповіді МВФ "Перспективи розвитку світової економіки", повідомляє Укрінформ.

"Середня ціна нафти в доларах США за барель становила $68,58 у 2018 році, прогнозована ціна, заснована на ринках ф'ючерсів, становитиме $58,95 у 2019 році та $58,74 у 2020 році", - зазначається в документі.

При цьому зауважується, що в попередній доповіді Фонду (за жовтень минулого року) прогнозована ціна на нафту становила приблизно $69 і $66 у 2019-му й 2020 роках відповідно. У Фонді тенденцію до зниження пояснили геополітичним фактором, а також тенденцією попиту.

"Ціни на нафту з серпня (минулого року – ред.) характеризуються нестабільністю внаслідок факторів, що впливають на пропозицію, в тому числі політики США відносно експорту іранської нафти і, останнім часом, побоювань щодо зниження світового попиту", - зауважили в МВФ.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...