Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Порошенко сподівається, що в Ізраїлі визнають Голодомор геноцидом

21 січня, 2019 - 17:47
Фото АПУ

Президент України Петро Порошенко в рамках офіційного візиту до Держави Ізраїль зустрівся зі Спікером Кнесету Держави Ізраїль Юлієм Едельштейном.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Сторони обговорили низку питань двостороннього співробітництва в політичній, економічній, культурно-гуманітарній сфері", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у прес-службі, було відзначено високу динаміку двостороннього політичного та міжпарламентського діалогу між Україною та Ізраїлем та важливу роль у цьому процесі міжпарламентських груп дружби.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили також питання підтримки Кнесетом ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем, яка буде укладена в рамках візиту Президента України.

"Відбувся обмін думками щодо актуальних питань міжнародного порядку денного. Також було висловлено сподівання, що Кнесет визнає Голодомор геноцидом українського народу", - зазначили у прес-службі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ