Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

Екс-главу Інтерполу засудили до 13,5 років ув'язнення за корупцію

21 січня, 2020 - 13:39
Фото: dpa

Суд у Китаї засудив колишнього президента Інтерполу Мена Хунвея до тривалого тюремного ув'язнення за корупцію, повідомила у вівторок газета South China Morning Post.

У судовій постанові йдеться, що Мен проведе за гратами 13 років і шість місяців. Крім того, йому доведеться заплатити штраф у розмірі 2 млн юанів (майже $290 тис.).

За повідомленнями китайських ЗМІ, екс-глава Інтерполу не має наміру подавати апеляцію на це рішення суду.

На початку жовтня 2019 року у Франції розпочали розслідування у зв'язку зі зникненням Мен Хунвея, який на той момент обіймав посаду президента Інтерполу. Про його зникнення тоді повідомила його дружина. Вона стверджувала, що чоловік не виходив на зв'язок із кінця вересня, а також про те, що деякий час тому отримувала погрози через соціальні мережі, а також телефоном.

Пізніше китайська влада повідомила, що Мен Хунвей перебуває в Китаї під слідством у справі про корупцію. 7 жовтня 2019 року Мен Хунвей пішов із поста президента Інтерполу.

Водночас дружина екс-глави Інтерполу Грейс Мен заявляла, що її чоловіка було затримано в КНР за політичними мотивами. Уряд Франції минулого року надав політичний притулок Грейс Мен та її дітям.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ