Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Вінницькі волонтери повезли бійцям на передову важливу посилку з Америки

21 січня, 2020 - 16:51
Фото надане автором

Мешканці міста Бірмінгем (штат Алабама), яке є побратимом Вінниці, надіслали чергову гуманітарну допомогу вінницьким військовим. Це передусім медичні засоби, серед яких – шини для трахеотомії, фіксатори при переломі ноги з кровоспинним ефектом, спеціальні губки для оброблення місця хірургічного втручання в польових умовах, кровоспинні. Сьогодні, 21 грудня, вінницькі волонтери вирушили на передову, щоб доставити речі з Америки. Окрім медикаментів, вони повезли українськими захисникам домашні смаколики, гігієнічні засоби та маскувальні сітки. Загалом вийшло майже 12 тонн гуманітарного вантажу.

«Це не перша вінницько-бірмінгемський допомога. Бірмінгем передає  медичні засоби нашим військовим з 2014 року, – каже начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій мобілізаційної і оборонної роботи міської ради Олег Парфілов, – До збору гуманітарної допомоги також долучилися і вінничани. Серед них передусім школярі, підприємці, студенти та небайдужі вінничани. Медикаменти волонтери мають доставити до медичного підрозділу, де на «передачу» з Америки вже чекають наші військові лікарі».

Не забули волонтери і про подарунки від дітей. Символічні сувеніри бійцям виготовили вихованці дитячих садочків міста, учні вінницьких та калинівських шкіл сплели 30 маскувальних сіток, а працівників міської ради та комунальних підприємств подбали про чай, каву, печиво і цукерки. Допомогли у зборі вантажу й віряни. Прихожани ПЦУ придбали 150 кілограм оселедця і 125 кілограм сала.

За кошти небайдужих вінничан волонтери придбали акумулятори для автомобілів, взуття, утеплювач, мішки, монтажну піну і коптильню. Крім того, засоби гігієни та ліки на замовлення.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото надано автором

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ