Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Байден обговорив із прем'єром Японії протистояння з КНР і стримування російської агресії стосовно України

21 січня, 2022 - 20:51
Фото Reuters

Президент США Джо Байден і прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда у п'ятницю на зустрічі у віртуальному форматі обговорили протистояння Китаю, а також прихильність стримуванню російської агресії стосовно України, повідомляє Білий дім.

"Лідери заявили про рішучість дати відсіч спробам Китайської Народної Республіки змінити статус-кво у Східнокитайському морі та Південнокитайському морі, наголосили на важливості миру та стабільності в Тайванській протоці, а також мирного вирішення проблем між сторонами протоки", - йдеться в повідомленні Білого дому.

"Лідери висловили прихильність тісній спільній роботі зі стримування російської агресії проти України, прем'єр-міністр Кісіда пообіцяв продовжити тісно координувати зі Сполученими Штатами, іншими союзниками та партнерами, а також із міжнародною спільнотою вжиття рішучих заходів у відповідь на будь-який напад", - наголошується в документі.

Повідомляється, що Байден і Кісіда також засудили нещодавні запуски балістичних ракет КНДР, що є порушенням резолюцій Радбезу ООН.

Крім того, лідери США та Японії заявили про прихильність партнерству в глобальних зусиллях щодо боротьби з пандемією COVID-19 і запобігання новим пандеміям.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ