Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Білий дім: США приймуть рішення про наступні кроки щодо РФ після зустрічі в Женеві

21 січня, 2022 - 11:26
Фото: Reuters

Наступні кроки на російському напрямі зовнішньої політики Білий дім обговорюватиме після того, як держсекретар США Ентоні Блінкен повернеться з переговорів у Женеві з російським міністром Сергієм Лавровим.

Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі під час регулярного брифінгу в четвер, передає Укрінформ.

«Я очікую, що після повернення держсекретаря Блінкена вони обговорюватимуть з командою з питань національної безпеки, які подальші кроки будуть правильними», - зазначила Псакі.

Вона також зауважила, що поки нічого не може сказати про заплановані контакти між американською та російською сторонами, в тому числі на рівні глав держав.

У цьому контексті Псакі звернула увагу на інтенсивну дипломатію з росіянами минулого тижня, нинішнє європейське турне Держсекретаря Блінкена, а також численні контакти з європейськими союзниками й партнерами, включно з Україною.

Крім того, за її словами, президент Байден спілкується із членами Конгресу США по українському питанню, які недавно прибули з Києва, де зустрічалися з представниками української влади.

Як відомо, зустріч Блінкена й Лаврова запланована на 21 січня в Женеві. До цього держсекретар США відвідав з візитами Київ і Берлін, де обговорив ситуацію з військовим нарощуванням РФ біля кордонів України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ