Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

У Дніпрі відбулась презентація книги “AVE” та зустріч дніпрян з головним редактором газети "День" Ларисою Івшиною

21 лютого, 2019 - 17:49
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Сьогодні у Дніпрі - день "Дня". Після відкриттся ХХ Міжнародної фотовиставки газети "День" розпочалася презентація книги "AVE" та розмова головного редактора газети "День" Лариси Івшиної із "живою" громадою Дніпра.

"Книга "AVE" для мене є однією з улюблениць, - розпочала зустріч Лариса Івшина. - Кожен рік коли з’являється в редакції "Дня" нова книга, то вона стає для мене дуже важливою. "AVE" для мене важлива тим, що за цю тему (Гетьманат Павла Скоропадського) майже ніхто не брався. Наше суспільство ще й досі здебільшого знаходиться в полоні псевдонародницьких теорій класового конфлікту. Всі ті кого розгромили в роках громадянської війни або викинули за кордон до сьогодні не з’єдналися зі своїм народом інтелектуально".

Лариса Івшина додала: "Колись "День" робив спробу провести онлайн-лекцію "Інтелектуальна спадщина української еміграції". Це відео є в нашому архіві. Там були фантастичні учасники. Зокрема Іван Михайлович Дзюба та інші. Після ми побачили, що ця ініціатива так і не знайшла відповідного відгуку. Ми тоді тільки розігрівали атмосферу. В цей грунт, яку охопила давня мерзлота, треба було вкласти багато енергії, щоб хоч трошечки з’явились перші проталенки. Це була тяжка робота, але я помічаю ознаки, що крига зрушилася".

На її думку, "для суспільства, яке перенасичене інформацією, треба мати не мало лоцій смаку, якості та суспільної довіри, щоб люди довірили і могли опертися на це. Потрібен масштабний діалог в суспільстві, яке шукає нові сили. Звичайно, цьому дозріванню на жаль сприяла агресія Росії та другий Майдан".

Нагадаємо, у Дніпрі розпочалось відкриття ХХ Міжнародної фотовиставки газети "День".

Новинці «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського», що вже стала бестселером, буде присвячена розмова Лариси Івшиної з «живою» громадою Дніпра, що почнеться відразу після відкриття фотовиставки, о 17.00 в Музеї українського живопису.

Крім того, дніпряни першими побачать свіжий випуск глянсового часопису «Маршрут №1», присвяченого Дніпру.

На сайті Щоденна всеукраїнська газета «День» можна просто зараз замовити новинку «AVE. До 100-ліття Гетьманату Павла Скоропадського»!

А ще - замовляйте свіжий випуск глянсового часопису «Маршрут №1» чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ