Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

Японський зонд почав спускатися до астероїда Рюгу

21 лютого, 2019 - 22:51
Фото з відкритих джерел

Агентство аерокосмічних досліджень Японії (JAXA) повідомляє, що його космічний зонд "Хаябуса-2" почав спускатися в напрямку астероїда Рюгу з висоти 20.000 метрів.

Про це повідомляє NHK World.

"Це маневрування почалося в четвер приблизно о 13:15 за японським часом або в 4:15 за всесвітнім. Спочатку спуск планувалося почати в 8 годин ранку за японським часом", - ідеться в повідомленні.

Цей зонд, як очікується, досягне поверхні Рюгу в п'ятницю приблизно о 8 годині ранку за японським часом і спробує взяти зразки скельного грунту.

Офіційні представники JAXA повідомляють, що запланований час посадки залишається незмінним, незважаючи на затримку. За їх словами, це буде досягнуто в результаті спуску зонда на більш високій швидкості.

Планується провести до трьох посадок до того, як цей космічний зонд покине астероїд в листопаді або грудні. Космічний зонд повинен повернутися на Землю до кінця 2020 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ