Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Львові люди вимагали покарати винних у злочинах під час Революції Гідності

21 лютого, 2020 - 12:24
Фото: Павло Паламарчук

Кілька сотень людей зібралися у Львові вечором, 20 лютого, на акцію «Майдан. Боротьба триває». Проходила вона на площі Ринок, перед входом в Львівську міську раду.

Люди зібралися, щоб вшанувати пам'ять загиблих на Майдані під час Революції Гідності.

Організатори акції поставили на площі великий екран, по ньому показували ключові моменти 6-річних подій. Також було зроблено інсталяцію із шин, порожньої бочки, касок, щита та протигаза.

На акцію люди прийшли із державними прапорами. Також деякі із них мали плакати із написами: «Вбивства на Майдані – початок війни проти України», «Народ який шанує своїх Героїв не вклонятиметься зрадникам та вбивцям!» тощо.

Перед присутніми виступали учасники Революції Гідності та російсько-української війни. Усі вони закликали не забувати, якою тяжкою жертвою дається нам свобода від Росії. Крім цього, основним закликом було те, що люди, які розстрілювали Героїв Небесної сотні, а також давали наказ це робити, досі не покарані і на волі. Тому суспільство повинно докласти максимум зусиль, аби винуватці були справедливо покарані.

Виклавши із запалених лампадок «Небесна сотня» люди хвилиною мовчання поминули загиблих та заспівали гімн України.

Павло Паламарчук, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ