Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

До Міжнародного дня людей з синдромом Дауна Марина Порошенко з донькою взяли участь у флешмобі Lots of Socks

21 березня, 2019 - 23:11
Фото: president.gov.ua

21 березня дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Житомирську область із робочим візитом. Перша леді взяла участь у тренінгу «Комплексна оцінка потреб дітей в закладах інституційного догляду та в сім’ї» для спеціалістів галузей освіти, охорони здоров’я та соціальних служб.

За словами Марини Порошенко, реформа інституційного догляду та виховання дитини є логічним продовженням реформи інклюзивної освіти. «Тільки за останній рік кількість учнів з особливими освітніми потребами в українських школах збільшилася на 51%, а кількість інклюзивних навчальних закладів – на 42%. Наразі в Житомирській області функціонує 233 інклюзивні школи, у яких навчається 614 «особливих» дітей», - сказала дружина Президента.

Під час візиту в Житомир у Міжнародний день людей з синдромом Дауна Перша леді разом із донькою Євгенією долучилися до флешмобу Lots of Socks, який організували студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка у співпраці з громадською організацією «Діти Сонця».

У Люберській ОТГ на Житомирщині Марина Порошенко відвідала Інклюзивно-ресурсний центр, який створено в рамках всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», до якого область долучилася у 2017 році.

Також дружина Президента поспілкувалася зі студентами та викладачами Люберського професійного ліцею, в якому навчається 20 осіб з особливими освітніми потребами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ