Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Рада не проголосує за "мовний закон" до виборів

21 березня, 2019 - 13:12
Фото з відкритих джерел

Депутати Верховної ради не встигнуть проголосувати у другому читанні "мовний закон" - законопроект "Про функціонування української мови як державної" до першого туру виборів президента України.

Про це у коментарі РБК-Україна повідомив представник уряду у Верховній раді, народний депутат Вадим Денисенко.

Нардеп відзначив затягування розгляду закону.

"У нас залишився лише четвер. Я сумніваюсь, що вдасться до виборів. Адже регіонали ("Опозиційний блок", - ред.) дуже затягують.  Я не говорю точно, я говорю, що робиться затягування, щоб ми цього не зробили", - повідомив Денисенко.

За словами народного депутата, у четвер не зможуть продовжити засідання парламенту для завершення розгляду поправок через відсутність голосів за це рішення.

"Судячи з того, скільки депутатів в залі, я думаю, це неможливо", - додав він.

Нагадаємо, ВР у середу, 20 березня, розглянула майже 40% поправок до "мовного закону" - законопроекту №5670-д про функціонування української мови як державної. Усього в законі 2082 правки, парламентарі ж розглянули 824 поправки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ