Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

На Євробачення-2021 артисти повинні приїхати з новою піснею

21 березня, 2020 - 12:57
Фото: metro.co.uk

Організатори пісенного конкурсу Євробачення заборонили учасниками виступати у 2021 році з піснею, яку вони підготували на конкурс 2020 року.

Про це йдеться у повідомленні організаторів, інформує Hromadske.

Там зазначили, що Європейська мовна спілка (EBU) вивчає можливість провести альтернативний повноцінному Євробаченню-2020 захід, який міг би «розважити Європу у складні часи», а також «вшанував» би пісні, з якими конкурсанти планували приїхати до Роттердама.

У зв’язку з цим організатори конкурси вирішили, що на Євробачення-2021 не допустять пісні цього року. Водночас щодо учасників конкурсу кожна країна може вирішувати сама — чи це буде новий артист, чи ті, хто мав взяти участь у конкурсі в 2020 році.

У Євробаченні-2020 мали брати участь представники 41 країни. Україну мав представляти гурт Go_A з піснею «Соловей».

Однак через коронавірус Євробачення-2020 скасували. Однак Україна не планує міняти свого представника і, «якщо у житті гурту Go_A нічого не зміниться», саме він представлятиме нашу країнунаступного року.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ