Нащо слова? Ми діло несемо.
Олег Ольжич, український поет, археолог і політичний діяч

Пентагон відреагував на погрози КНДР завдати по США надпотужний удар

21 квітня, 2017 - 18:11
Фото Reuters

Міністр оборони США Джеймс Меттіс відреагував на погрози КНДР завдати по США надпотужний удар.

За словами Меттіса, нещодавні заяви Північної Кореї були провокацією і в минулому подібні погрози виявлялися такими, що не заслуговують довіри.

"Що стосується останніх заяв Північної Кореї, то, я думаю, ми всі вже звикли до них, їх погрози не підтверджуються", -  цитує Меттіса Reuters.

20 квітня північнокорейські державні ЗМІ пригрозили США "надпотужним превентивним ударом".

Ситуація на Корейському півострові істотно загострилася після активізації Пхеньяном своєї ядерної програми. Зокрема, КНДР повідомила про підготовку підземного ядерного вибуху, який, повинен був відбутися 15 квітня на полігоні Пунгері біля гори Мантапсан.

За даними ЗМІ, Вашингтон натякнув, що готовий завдати попереджуючого удару по КНДР, якщо будуть помічені ознаки підготовки до ядерних випробувань. Так, Пентагон вже перекинув ударне угруповання кораблів на чолі з авіаносцем Карл Вінсон до берегів Корейського півострова.

У Державному департаменті США заявили, що час для ведення довгострокових дискусій з ядерної проблеми Північної Кореї минув. У свою чергу, КНДР заявили, що в разі нанесення США превентивного удару, влада республіки не буде "сидіти склавши руки".

Проте, в ніч на 16 квітня КНДР здійснила тестовий запуск ракети на східному узбережжі країни, який закінчився невдачею. США назвали невдалий запуск ракети провокацією.

19 квітня віце-президент США Майк Пенс в контексті північнокорейської ядерної проблеми, заявив, що Вашингтон відповість на будь-який напад нищівним і ефективним ударом.

 

Новини партнерів

Loading...