Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

Голосування на дільницях в Канаді проходить без порушень, - посол

21 квітня, 2019 - 21:14
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Голосування на дільницях в Канаді пройшло спокійно, без порушень. При цьому виборців було зареєстровано більше, ніж у першому турі, зазначив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Про це передає "112 Україна".

"Перше спостереження – що виборців у другому турі більше. На 3 дільницях, які відкриті в Канаді, зареєструвалися до другого туру на 11% більше наших громадян, що, мабуть, теж є серйозним показником. В нас є вірогідність, що сьогодні може бути рекордна явка за багато років голосування у Канаді. Богу дякувати, все дуже мирно, все дуже добре організовано, чудова комісія. Ну, я скажу, що, звичайно, важливу роль відіграє той настрій, з яким приходять голосувати сюди люди. Треба розуміти, що це люди, які живуть тут, але серце в багатьох з них все одно дома, в Україні, це люди, які вболівали всі останні роки, і за те, що відбувалось на Майдані, які допомагали під час війни, сьогодні в них є можливість проголосувати, це дуже святкова атмосфера", - підкреслив посол.

Він уточнив, що підставою для голосування є український закордонний паспорт, наявність подвійного громадянства при цьому не перевіряється.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ