Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

На львівському Фестивалі писанок роблять "Добру справу"

21 квітня, 2019 - 11:16
Фото автора

Такий святковий і водночас доброчинний захід відбувається у місті Лева вже вдев'яте.

Цього разу на площі Музейній біля  храму Пресвятої Євхаристії (Домініканська церква) виставили для огляду близько півсотні великих (заввишки до півметра) і дуже великих (метрових) писанок. У передвеликодній галереї представлені аrt-об’єкти, створені львівськими майстрами у минулі роки, також – розписані цьогоріч. До дня Воскресіння Христового збірка поповниться ще десятьма експонатами.

У межах фестивалю відбуватимуться майстер-класи з розмальовування невід’ємних атрибутів Великодня, що їх проводитиме відома писанкарка, член об’єднання народних майстрів при обласному Центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи, а ще – психолог Оксана Наконечна. 

Також усіх охочих (дорослих і маленьких) вчитимуть виготовляти свічки-писанки та канделяброві свічки. Частину коштів, вторгованих з майстер-класу, віддадуть на «Добру справу».

Зрештою, до збору коштів, не чекаючи майстер-класів, вже можна долучитися. Організатори зробили вхід до Галереї писанок платним – квиток коштує 10 гривень (дітям до дев'яти років вхід до експозиції вільний). На інформаційному табло зазначено, що гроші збирають для ОХМАТДИТу – на облаштування ЛОР-операційної.

Акція «Добра справа» проходила й минулого року – тоді було зібрано 43 тисячі 620 гривень, а передали їх на потреби приймального відділення львівського ОХМАТДИТу.

Триватиме Фестиваль писанок до 5 травня.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ