Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Порушення не вплинуть на результати другого туру виборів, - МВС

21 квітня, 2019 - 19:33
Фото Руслана Канюки, "День"

Виявлені порушення виборчого законодавства не вплинуть на результати голосування під час другого туру президентських перегонів.

Про це повідомив під час прес-конференції радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко, передає Укрінформ.

"Виявлені порушення поодинокі, вони не можуть вплинути на результати голосування", - сказав він.

За словами радника міністра, ключова робота для усунення недоліків у виборчому процесі була зроблена під час першого туру.

"Найголовніше було мінімізувати так звані "сітки", "піраміди" та їм подібне. Це було зроблено і сьогодні ми практично не бачимо намагання навіть підкупу чи будь-яких неправомірних дій під час другого туру", - додав він.

Стойко розповів, що станом на 18 годину до поліції надійшло 1068 звернень і повідомлень про порушення виборчого законодавства. Наразі порушено 12 кримінальних справ за ст. 158 (незаконне використання виборчого бюлетеня) і за ст.259 ККУ(завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищенні або пошкодження об’єктів власності). Найбільше повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, надійшло в місті Києві, Дніпропетровській, Харківській та Донецькій областях.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ