Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Зеленський обіцяє найближчим часом представити свою команду

21 квітня, 2019 - 21:57
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

Кандидат у Президенти Володимир Зеленський у разі підтвердження його перемоги на виборах має намір найближчим часом представити свою команду.

Про це Зеленський сказав під час брифінгу у неділю, передає Укрінформ.

«Ми представили всіх експертів нашого колективу, експертів партії «Слуга народу», експертів нашого передвиборчого процесу. І ми їх привели на телеканал «1+1». Я не знаю, що ви бачили, і які ви бачили прізвища до цього – я не затверджував ці прізвища. Найближчим часом, у нас ще є час, ми представимо команду. Ви побачите весь склад команди Володимира Зеленського», - зазначив він.

Так він відповів на запитання, чому під час програми «Право на владу» він заявляв одних членів команди, але під час дебатів на НСК «Олімпійський» його супроводжували інші люди.

Разом з тим відповідаючи на запитання щодо оновлення керівного складу в Генеральному штабі Збройних Сил України Генштабу, Зеленський відповів, що «є дуже серйозні хлопці, які мають авторитет в армії, – це діючі генерали». При цьому він відмовився називати їхні імена.

«Я не маю права називати імена цих людей зараз. Просто не маю право. Тому що це є домовленість з генералами. Це дуже серйозна історія», – додав переможець президентських виборів (за результатами екзит-полів).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ