Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Лукашенко заявляє, що результати "Євробачення" сфальсифіковані

21 травня, 2013 - 15:44

Президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що результати музичного конкурсу «Євробачення-2013» були сфальсифіковані. Саме цим, а також загальною політизацією конкурсу, він пояснив відсутність голосів від Росії на користь представниці Білорусії Альони Ланської.

«Я знаю, Альона, твою реакцію на результати голосування в Росії. Можеш у свій актив записати 12 балів, не менше», - заспокоїв Лукашенко Ланську під час зустрічі з талановитою молоддю республіки.

«Це свідчить про те, наскільки подібний конкурс не просто політизується, а наскільки він фальсифікований. Більше того, хто стежить за засобами масової інформації, побачили на прикладі однієї з країн - там вже розгорівся цілий скандал з приводу фальсифікації підсумків голосування. Я вже не кажу про голосування за географічним принципом», - сказав президент.

При цьому Лукашенко закликав спокійно ставитися до результатів конкурсу.

Невдоволення підбиттям підсумків конкурсу висловив сьогодні глава МЗС Росії Сергій Лавров. У бесіді з главою зовнішньополітичного відомства Азербайджану (телебачення цієї країни першим звинуватило «Євробачення» в «крадіжці» голосів глядачів) Лавров заявив, що «ця обурлива акція без відповіді не залишиться».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: «Газета.Ru»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ