Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

"Укртранснафта" відновила транзит нафти до ЄС

21 травня, 2019 - 14:11
Фото: naftogaz.com

Компанія "Укртранснафта" у вівторок, 21 травня, відновила транзит нафти до Європейського Союзу.

"21 травня о 10.46 год АТ "Укртранснафта" відновило прийом російської нафти на ЛВДС "Мозир" (Республіка Білорусь) для подальшого її транспортування у напрямку європейських споживачів", - повідомила компанія на своїй сторінці у Facebook.

На приймально-здавальній дільниці "Фенешлітке" в Угорщині підтвердили готовність приймати нафту, тому також був відновлений транзит сировини до угорських споживачів. Раніше в компанії повідомили, що з початку доби прокачали вже чотири тисячі тонн нафти у напрямку ЄС та призупинили прокачку у зв'язку з необхідністю виконання додаткових технологічних операцій із заміщення нафти у трубопроводах станції.

Нагадаємо, 19 квітня білоруський концерн "Белнафтохим" заявив про різке погіршення якості нафти, що надходить по нафтопроводу "Дружба" з Росії. 23 квітня Білорусь призупинила експорт світлих нафтопродуктів в Україну, Польщу і країни Балтії. Наступного дня нафтопровід "Гомельтранснефть Дружба" зупинив транзит забрудненої російської нафти в Європу після повідомлення оператора польської ділянки "Дружби" PERN про те, що НПЗ в Польщі і Німеччині не можуть приймати і переробляти нафту з такими показниками.

Нагадаємо, раніше Білорусь призупинила транзит нафти в Україну .

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ