Найспекотніші куточки у пеклі залишені для тих, хто за часів найбільших моральних зламів зберігав нейтралітет.
Данте Аліг'єрі, італійський поет, мислитель, богослов, один з засновників літературної італійської мови, політичний діяч

Гуманітарна допомога для боротьби з COVID-19 від Азербайджану прибула в Україну

21 травня, 2020 - 20:10
Фото: president.gov.ua

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква зустрів у Міжнародному аеропорту "Бориспіль"(Київ) літак, який доставив із Баку гуманітарну допомогу Україні в рамках протидії поширенню COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента України.

Зазначається, що гуманітарний вантаж загальною вагою 23 тонни, зокрема, включає: 100 тис. медичних масок, 5 тис. захисних комбінезонів, а також безконтактні термометри, дезінфектори та інше медичне обладнання.

"Україна глибоко вдячна Азербайджанській Республіці й особисто Президенту Ільхаму Алієву за надану гуманітарну допомогу, що є особливо цінним у непрості часи боротьби зі світовою пандемією коронавірусу", – сказав Ігор Жовква, наголосивши, що цей крок став черговим свідченням міцності стратегічного партнерства між Києвом і Баку.

Пресслужба ОП повідомила, що домовленості про надання зазначеної гуманітарної допомоги було досягнуто за результатами телефонної розмови Президента України Володимира Зеленського та Президента Азербайджану Ільхама Алієва, що відбулася 26 березня 2020 року. 

Крім того, з нагоди Всесвітнього дня вишиванки Володимир та Олена Зеленські передали президенту Азербайджану Ільхаму Алієву та його дружині Мехрібан Алієвій традиційні українські вишиті сорочки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ