Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Україна закликає запровадити нові санкції проти РФ через блокаду Азовського моря

21 липня, 2018 - 21:59
Фото Reuters

Україна проводить переговори з європейськими та американськими партнерами про застосування санкцій до чорноморських портів РФ через блокаду Азовського моря. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу 112.ua.

Також він заявив, що росіяни блокують українські порти в Азовському морі.

Омелян додав, що РФ чекає відповідь через будівництво Керченського моста.

"Ми бачимо, що санкційна хвиля не зменшується, а навпаки збільшується. Останній розгляд в Конгресі США щодо розширення списку санкцій і взагалі можливості визнання Росії як країни, яка спонсорує тероризм – більше, ніж адекватну відповідь на всі безчинства РФ. Ми бачимо, що 6 осіб з ЄС, які були причетні до побудови цього мосту, вже знаходяться під санкціями", – заявив міністр.

Читайте також - "Мінінфраструктури пропонує дзеркальні санкції за обмеження РФ судноплавства в Азовському морі"

Раніше член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, голова української  парламентської делегації в ПА НАТО Ірина Фриз заявила про те, що політика РФ на Азовському морі має зустріти адекватний комплекс заходів, що передбачає зокрема судові позови проти Росії за збитки, що завдані затримкою суден. Вона також наголосила на необхідності запровадження більш жорстких заходів протидії такій політиці країни-агресора щодо затриманням українських та інших країн кораблів, що прямують до портів України.

Читайте також - "Як реагувати на агресію в Азові"

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...