Ніхто так не шанує нашої свободи як Бог. Але ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільними – це бути відповідальними.
Любомир Гузар, український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011)

Національний екзит-пол: до Ради проходять 5 партій

21 липня, 2019 - 22:27
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

За результатами Національного екзитполу на позачергових виборах до Ради станом на 20 годину, до Верховної Ради проходять п'ять політичних партій.

Партії, які пройшли:

"Слуга народу" (44,2% голосів),

"Опозиційна платформа – За життя" (11,4%),

"Європейська солідарність" (8,8%),

"Батьківщина" (7,4%) ,

"Голос" (6,5%).

Такі дані Національного екзитполу, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва", КМІС та "Центром Разумкова", оприлюднено на пресконференції в Укрінформі у неділю, 21 липня.

Найближче до подолання 5-відсоткового прохідного бар'єру станом на 20 годину перебуває партія "Сила і честь", яка набрала 4,3% голосів.

Генеральна сукупність екзитполу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях на території України, крім спеціальних дільниць (лікарні, тюрми, військові частини, закордонні дільниці) та за винятком окупованих територій.

Обсяг вибірки – 11 629 респондентів на 300 виборчих дільницях.

Кількість опитаних на кожній дільниці – приблизно 39 респонденти в середньому.

Національний екзитпол під час парламентських виборів-2019 здійснюється за фінансової підтримки міжнародних донорів: Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міжнародного фонду "Відродження", Посольства Канади в Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ