Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Явка на парламентських виборах в Україні склала 18.63 відсотка, - ЦВК

21 липня, 2019 - 12:34

У Центральній виборчій комісії в день голосування з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року відбувся перший брифінг.

В ньому взяла участь Голова Комісії Тетяна Сліпачук, йдеться у повідомленні прес-служби ЦВК на офіційній сторінці у Facebook.

Вона поінформувала представників засобів масової інформації про відкриття виборчих дільниць, присутність членів ДВК на підготовчих засіданнях перед початком голосування, наявність кворуму тощо.

Згідно з даними Інформаційно-аналітичної системи "Позачергові вибори народних депутатів України 2019" явка виборців по Україні склала 18.63 відсотка за даними 133 одномандатних виборчих округів, з яких надійшли відомості станом на 12 годину ( з 199 одномандатних виборчих округів, на яких організовано голосування).

Зазначається, що відомості щодо активності участі виборців у голосуванні є попередніми, оперативно зібраними шляхом телефонного опитування дільничних виборчих комісій.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ