З історії маємо немало прикладів, коли фізично сильніший народ підбивав собі народ із більшою духовою культурою, але довго володіти ним не міг, і духова культура завжди перемагає.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Президенти України та США планують зустрітися 30 серпня

21 липня, 2021 - 21:55
Фото Reuters

Білий дім підтвердив, що зустріч Президентів США й України в Вашингтоні може відбутися 30 серпня.

Про це йдеться в офіційному повідомленні адміністрації президента Байдена, оприлюдненому в середу, повідомляє "Укрінформ".

«Президент Байден з нетерпінням чекає, щоби привітати президента України Володимира Зеленського в Білому домі 30 серпня 2021 року», - зазначається в повідомленні.

Як підкреслили в Вашингтоні, «цей візит підтвердить непохитну підтримку США суверенітету й територіальної цілісності України в умовах агресії РФ на Донбасі і в Криму». Крім того, зустріч президентів стане підтвердженням «тісної співпраці у питаннях енергетичної безпеки, а також підтримки зусиль президента Зеленського щодо боротьби з корупцією та реалізації програми реформ на основі наших спільних демократичних цінностей».

Джо Байден запросив Зеленського відвідати Білий дім під час останньої телефонної розмови на початку червня. До цього моменту сторони узгоджували дати візиту глави Української держави до Вашингтона.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ