Диктатори їздять верхи на тиграх, боячись з них злізти. А тигри тим часом починають відчувати голод.
Вінстон Черчилль, державний діяч Великої Британії, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

Туреччина зацікавилась українським літаком Ан-178 на виставці сучасних технологій в Стамбулі

21 вересня, 2019 - 15:17
Фото: Департамент комунікації МВС України

Туреччина висловила зацікавленість українським літаком Ан-178, представленим на виставці сучасних технологій в Стамбулі, та високо оцінила співробітництво з Україною у сфері авіації.

Про це 21 вересня йшлося на зустрічі міністрів внутрішніх справ України і Туреччини Арсена Авакова та Сулеймана Сойлу, що відбулась під час виставки, повідомляє прес-служба МВС України.

"Ан-178 дуже хороший літак. Крім того, наші вертольоти Мі-17 модернізуються в Україні, 6 з них ми вже отримали. Для нас це приклад дуже успішного співробітництва з вами", - сказав Сойлу.
У свою чергу його український колега зазначив, що МВС України планує закупити 13 літаків Ан-178 для ДСНС, призначених для ліквідації пожеж, та для Національної гвардії.

Аваков також запросив міністра внутрішніх справ Туреччини відвідати Україну.

«Дуже розраховую, що ви наприкінці місяця відвідаєте Україну. У нас будуть масштабні навчання, які ви маєте побачити. Крім того, я покажу вам нові модернізовані моделі вертольота Мі-8. А компанія Airbus проведе презентацію вертольотів, які вони поставляють для МВС України», - сказав він.

У цьому зв'язку турецький міністр зазначив: «Це має бути дуже цікавий та насичений візит, думаю, я приїду».

Раніше Аваков повідомляв, що Україна виграла тендер - 40 млн доларів на ремонт та модернізацію 17-ти вертольотів Мі-17 турецької жандармерії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ