Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Байден: США подвоять внесок у боротьбу з кліматичною кризою

21 вересня, 2021 - 20:44
Фото: Reuters

Сполучені Штати посилюють свої зобов’язання в реагуванні на зміни клімату та мають намір подвоїти свій внесок у цій справі, щоб досягти глобального показника $100 мільярдів на рік для боротьби з кліматичною кризою.

Про це заявив під час виступу у вівторок на відкритті загальних дебатів 76-ї сесії ГА ООН президент США Джо Байден, повідомляє Укрінформ.

«У квітні я оголосив, що США удвічі збільшать фінансування, щоби допомогти іншим країнам у боротьбі з кліматичною кризою. Сьогодні я з гордістю хочу оголосили, що цей показник ми хочемо ще раз подвоїти», - заявив Байден.

Президент не вказав чіткої цифри, однак зазначив, що його адміністрація наразі узгоджує це питання з Конгресом США.

Глава Білого дому також закликав інших міжнародних лідерів підтримати країни і народи, що найбільше страждають від зміни клімату і які мають найменші ресурси для адаптації до нових умов. Він також пообіцяв зберегти лідерство в цьому питанні за Сполученими Штатами.

«США стануть лідером фінансування у кліматичній сфері, і разом зі збільшенням внесків приватного капіталу та інших донорів, ми зможемо досягти мети щодо мобілізації $100 мільярдів на підтримку зусиль на кліматичному напрямі для країн, що розвиваються», - зазначив Байден.

Як повідомлялося, Організація з економічного співробітництва та розвитку напередодні оприлюднила звіт, у якому зазначила, що фінансування глобального реагування на кліматичну кризу скоротилося. Зокрема, розвинені країни впродовж останнього часу зменшили свої внески на $20 мільярдів, що ускладнює досягнення заявленої мети – добитися до 2025 року виділення щорічних внесків у розмірі $100 мільярдів на боротьбу зі змінами клімату.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ