Україна приречена бути однією з найкрупніших і найбагатших держав
Борис Олійник, український поет, академік, громадський діяч

На Київщині можуть закрити половину освітніх закладів через введення "жовтої" зони карантину

21 вересня, 2021 - 20:48
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

У Київській області 653 заклади освіти зможуть продовжити роботу в “жовтій” зоні епіднебезпеки.

Про це повідомляє Київська обласна адміністрація.

“Ситуація з COVID-19 у регіоні погіршується. Фіксуємо понад 200 нових інфікованих на добу. Саме тому з четверга в регіоні почнуть діяти протиепідемічні заходи. Серед нововведень “жовтої” зони епіднебезпеки – заборона відвідування закладів освіти, у яких немає 80% вакцинованих у колективі. Тож у наших педагогів залишилось дуже мало часу, щоб ситуацію виправити та забезпечити повноцінну роботу освітньої сфери. Ті садочки, школи, заклади професійно-технічної та фахової передвищої освіти й університети, які не дотримаються цієї вимоги, будуть зачинені. На онлайн-навчання дітей цього разу переводити не будуть. Це справедливе та необхідне рішення, адже доступ до вакцинації освітяни отримали ще в квітні”, – заявив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Загалом на Київщині функціонує 1255 закладів освіти, де працює сумарно 52 432 особи. Наразі в регіоні роботу в “жовтій” зоні епіднебезпеки зможуть продовжити 653 заклади. Серед них: 48% дитсадків, 57% шкіл, 48% позашкільних закладів освіти, 86% закладів професійно-технічної освіти.

Відповідно рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій передбачено посилення вакцинальної кампанії у регіоні, у тому числі й серед освітян.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ