Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

На Львівщині після запровадження "жовтої" зони працювати офлайн зможуть 10% шкіл

21 вересня, 2021 - 19:10
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

На Львівщині функціонують понад 1000 шкіл, з них лише трохи більше 10% зможуть продовжувати офлайн-навчання після запровадження жовтої карантинної зони.

Про це заявив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Орест Чемерис, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Львівської ОДА.

«Відповідно до положень постанови Кабміну № 1236, навчальний заклад при жовтому рівні епіднебезпеки може працювати у звичному режимі у разі, якщо 80% персоналу (і педагогів, і допоміжного) отримали хоча би одну дозу вакцини від COVID-19. На Львівщині є майже 1100 шкіл і з них, на жаль, лише трохи більше 10% зможуть продовжувати навчання офлайн», - зазначив Чемерис.

При цьому у інших шкіл, за його словами, «будуть вимушені канікули».

Представник ОДА також додав, що щодня в області збільшується кількість випадків захворювання на COVID-19. Динаміка госпіталізацій становить понад 65%.

«Відсьогодні хворих на COVID-19 прийматимуть Сокальська центральна і Рудківська лікарні, які певний час перебували у запасі. Ще цього тижня до роботи з ковідними пацієнтами залучаємо інші три заклади - Пустомитівська, Перемишлянська і Жидачівська лікарні. Наголошую, що від 93 до 98% госпіталізованих з коронавірусом людей не є вакцинованим», - додав Чемерис.

Як уточнили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА, на 80% вакцинований персонал у 165 школах області. Найвищий відсотковий показник необхідного для офлайн-навчання рівня вакцинації працівників закладів освіти у Стрийському районі - 22,3%, Червоноградському - 21,4%, Дрогобицькому - 20%, найнижчий - у Львівському, лише 2,6 %.

Нагадаємо, вся Україна з 23 вересня переходить у жовту карантинну зону.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ