Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Польща вважає вибори до Держдуми в Криму і на Донбасі незаконними

21 вересня, 2021 - 10:55
Фото Reuters

Міністерство закордонних справ Польщі назвало «незаконними» вибори до Державної думи в Криму і засудило організацію електронного голосування на Донбасі.

Про це МЗС Польщі повідомило 20 вересня, передає "Радіо Свобода".

«МЗС вважає незаконним проведення «виборів» на Кримському півострові, незаконно окупованому Російською Федерацією. Міністерство також засуджує масову видачу російських паспортів громадянам України та організацію електронного голосування на Донбасі. Республіка Польща підтверджує свою підтримку суверенітету і територіальної цілісності України», – йдеться в заяві відомства.

Раніше про невизнання російських виборів на території Кримського півострова заявили в МЗС Туреччини, Румунії та Франції.

З 17 по 19 вересня по всій території Росії, а також нелегально в окупованому Криму відбувалися вибори до Держдуми Росії (нижньої палати парламенту; верхня, Рада федерації, в Росії не обирається, а призначається), а в окремих регіонах також вибори голів чи місцевих законодавчих органів російських регіонів або вибори депутатів місцевих органів самоврядування. До виборів Держдуми також залучали жителів окупованих Росією регіонів інших держав, яким надавали російське громадянство.

Процес голосування, а також результати виборів до Держдуми Росії на території Криму не визнаються Великою Британією, Сполученими Штатами та країнами Європейського Союзу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ