Україна приречена бути однією з найкрупніших і найбагатших держав
Борис Олійник, український поет, академік, громадський діяч

У Вінниці 73,6 % освітян вакцинувалися від Covid-19

21 вересня, 2021 - 13:22
Фото vmr.gov.ua

Вінницькі освітяни продовжують масово вакцинуватись. Загальний відсоток імунізованих педагогічних і технічних працівників по освітянській галузі уже становить 73,6 %.

Як повідомляє Вінницька міська рада, найвищий показник вакцинованих в інклюзивно-ресурсних центрах – 91,6 % та в закладах позашкільної освіти, де від Covid-19 щепилися 83,8 % працівників. У дитячих садочках від коронавірусної інфекції імунізувалося 68,7 % працівників. Середній показних освітян, які вакцинувалися від Covid-19, складає 73,6 %.

«Вакцинація проти COVID-19 критично важлива для стримування пандемії у поєднанні з протиепідемічними заходами, про це ми постійно говоримо нашим педагогічним колективам. І на сьогодні маємо досить високі показники. Нині від коронавірусної інфекції вже щепились 91,6 % працівників інклюзивно-ресурсних центрів, 83,8 % – позашкільної освіти. Що стосується шкіл, тут ситуація теж досить непогана – 76,6 % вчителів вже вакциновані. В 30 міських школах щепилось 80% колективів, ще в п’яти – понад 70 %. Ми сподіваємося, що навіть під час погіршенням епідеміологічної ситуації всі освітні заклади продовжать свою роботу», – відзначила директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Як писав «День», щоб мотивувати мешканців Вінниці вакцинуватися проти коронавірусу, міська влада вирішила організувати розіграш цінних подарунків. Участь у ньому можуть взяти вінничани, які пройшли повний курс імунізації. Упродовж осені серед вакцинованих вінничан будуть розіграні пів сотні телевізорів, пів сотні велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla. Для того, щоб всі охочі змогли взяти участь в акції, розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ