Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Українські моряки пройшли перше практичне навчання на катері "Island"

21 вересня, 2021 - 13:36
Фото facebook.com/navy.mil.gov.ua

У місті Балтимор, США, триває підготовка екіпажів патрульних катерів типу Айленд.

Про це повідомило Командування військово-морських сил ЗСУ.

Згідно з програмою, українські військові моряки під керівництвом іноземних інструкторів відпрацювали вправи з боротьби за живучість корабля під час умовного виникнення пожежі класу “BRAVO”, що означає займання горючих речовин.

За легендою, умовне займання було виявлено у машинному приміщенні катеру, після чого аварійною партією відпрацьовано норматив з ліквідації пожежі та її наслідків.

Військові на практиці закріплювали теоретичні знання з експлуатації спеціального обладнання та одягання пожежних костюмів FFE (Firefighting Ensemble), від чого залежить успішність виконання завдання.

У ВМС зазначили, що для нового екіпажу, це перші практичні заняття безпосередньо на катері, на якому вони вже невдовзі проходитимуть службу в Україні. Керівник занять відмітив дії українських моряків в кращій бік та зазначив, що з поставленим завданням військовослужбовці впоралися добре.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ