Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Верховна Рада ухвалила закон про спрощення закупівель оригінальних лікарських засобів

21 вересня, 2021 - 12:56
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому проєкт закону №4662 щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу.

Ухвалення закону у другому читанні підтримали 309 народних депутатів, передає "Еспресо.TV".

Згідно з пояснювальною запискою до проєкту закону, він передбачає впровадження договорів керованого доступу (ДКД) при закупівлях оригінальних лікарських засобів.

Зазначається, що ДКД є спеціальними договорами між власником реєстраційного посвідчення на лікарський засіб та платником медичних послуг або розпорядником бюджетних коштів, що дають змогу забезпечити доступ пацієнтів до інноваційних медичних технологій - схем діагностики, профілактики, лікування.

Так, процедури ДКД застосовуються, зокрема, при лікуванні важких хронічних захворювань - онкології, гематології, рідкісних патологій, застосуванні допоміжних репродуктивних технологій тощо. Вони забезпечують більш швидкий доступ до нових технологій охорони здоров'я та забезпечення дороговартісних лікарських засобів для більшої кількості пацієнтів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ