Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Фонд "Благомай" провів благодійний проект "KidsAutoFest"

21 жовтня, 2016 - 14:52
Фото надане організаторами

16 жовтня, на території готельно-ресторанного комплексу "Чабани" пройшов великий благодійний захід "KidsAutoFest". Як повідомлялося раніше, мета заходу - зібрати кошти для навчання дітей-сиріт в автошколах і отримання водійських прав.

Зі слів організаторів, 25 дітей з дитячих будинків Київської області побували на цьому заході. Серед розважальних активностей: шоу-показ від міні-принцес Києва, танцювальний флеш-моб від студентів НУХТ. Основну частину часу гості заходу проводили на фестивалі дегустації борщу, приготованого 4 командами на відкритому вогні. Так само брали участь у різноманітних майстер-класах та конкурсах. Організатори провели благодійну лотерею, в якій кожен міг виграти подарунок від партнерів. Фінал лотереї провела телеведуча каналу М1 - Мила Єремєєва.

Гості змогли оглянути наживо велику колекцію ретро-автомобілів і отримати максимальну кількість навчальної інформації про будову і експлуатацію машин.

В інший час діти знайомилися з професіями поліцейського і лікаря від міста професій KidsWill, а також місцевими екзотичними мешканцями: павичами, ламою і семимісячної собачкою лайкою Монті. Всіх гостей зігрівав чай ​​CremonTea, зефір на багатті, яблука і банани в шоколаді.

Як кажуть організатори, захід отримав позитивні відгуки.

"Все, що ми організували - це заради розвитку культури сімейних цінностей, шляхом створення спільних свят і розваг. Саме ці цінності підтримує фонд" Благомай" і ми будемо продовжувати вкладати всі сили в організацію таких заходів, які спрямовані на розвиток не тільки інтелектуальне, але і моральне", - розповідають головні організатори фонду "Благомай" Тетяна Скригіна і Костянтин Голуб'ятників.

Захід відвідало понад 400 осіб, а в скарбничку фонду "Благомай" потрапило 19 237 тис. грн. Всі виручені кошти будуть спрямовані на оплату навчання в автошколах випускників з дитячих будинків України.

Програма підтримки дітей в освіті буде діяти протягом усього навчального року, кожен бажаючий може зробити свій внесок на сайті фонду, вибравши необхідну програму.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ