Не здобутки техніки, а вага Слова в суспільстві визначає міру його цивілізованості.
Андрій Содомора, український перекладач, письменник, науковець

У парламенті Великої Британії заблокували голосування за угоду про Brexit

21 жовтня, 2019 - 21:31
Фото: Reuters

Спікер Великої Британії Джон Беркоу не дав парламентарям ще раз сьогодні голосувати за угоду про Brexit, чим помітно збільшив шанси на “жорсткий” вихід Лондона із ЄС.

Про це повідомляє BBC.

“Спікер британського парламенту Джон Беркоу не дозволив парламентарям ще раз голосувати сьогодні за угоду про Brexit, чим суттєво збільшив шанси "жорсткого" виходу Британії з ЄС”, - йдеться в повідомленні.

Пояснюючи своє рішення, Беркоу заявив, що угоду не можна ще раз виносити на голосування, оскільки це та ж сама пропозиція, яка була подана для розгляду в суботу.

Аргумент, що ситуація змінилася через листи про відтермінування Brexit, які прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відправив в Брюссель на вихідних, спікер назвав непереконливим.

Як відомо, голосування за угоду мало відбутися 19 жовтня, але замість угоди депутати проголосували за поправку про те, що угода з ЄС не буде затверджена до тих пір, поки Палата громад не ухвалить всі закони, необхідні для виходу з ЄС.

Велика Британія, згідно з планами, повинна вийти з ЄС 31 жовтня. Наразі не відомо, чи погодяться Євросоюз і Британія на нове відтермінування Brexit.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ