Найбільша честь, яку може зробити людині історія, - це нагородити її званням миротворця.
Річард Ніксон, 37-й Президент Сполучених Штатів Америки

Для вступу в ЄС Україна буде впроваджувати європейські норми в усіх секторах, - Шмигаль

21 жовтня, 2020 - 20:40
Фото: kmu.gov.ua

Для реалізації прагнень України щодо вступу до Європейського Союзу вже сьогодні треба впроваджувати європейські правила та закони. Такі норми Уряд буде запускати одночасно в усіх секторах: від енергетики та інфраструктури до освіти та екології.

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 21 жовтня, передає пресслужба Уряду.

За підсумками засідання Уряд ухвалив низку рішень, які стосуються приведення українського законодавства у відповідність до законодавства Європейського Союзу. Серед них, законопроект про публічні консультації, який визначить коло осіб та принципи, за якими проводяться консультації при ухваленні рішень органами державної влади.

 «Це сприятиме розширенню прав та свобод наших громадян, а також розвитку громадянського суспільства», — зауважив Денис Шмигаль.

Кабінет Міністрів також схвалив проект закону про мультимодальні перевезення. Як зазначив Прем’єр-міністр, Уряд імплементує директиву ЄС про спільні правила при комбінованих перевезеннях.

 «Для всіх, хто працює в сфері логістики, перевезень, та і загалом для бізнесу, який має справу з перевезеннями — це буде дуже позитивний крок, який сприятиме спрощенню процедур та заповненню всіх нормативних прогалин в цій сфері», — підкреслив очільник Уряду.

Денис Шмигаль відзначив, що Уряд продовжить рухатися в напрямку вдосконалення роботи Державної митної служби, поки митниця в Україні не стане прозорим та чесним сервісом для громадян та бізнесу. За підсумками засідання Кабінет Міністрів затвердив постанову, яка покращить механізм «єдиного вікна» на митниці.

 «Це сприятиме зменшенню можливостей для корупції, адже всі дії митників реєструються в електронній системі. Крім того, ми вдосконалюємо механізм «єдиного вікна» у тій частині, яка стосується координації митної служби та Держпродспоживслужби», — зазначив Прем’єр-міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ