Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

Львовом пройшла хода до річниці початку Революції Гідності

21 листопада, 2020 - 21:45
Фото: Павло Паламарчук, "День"

Кілька сотень людей сьогодні пройшли Маршем Гідності вулицями Львова. Даний марш організувало Студентське братство до річниці подій, які пізніше отримали назву Революція Гідності.

Стартувала хода від пам’ятника Степану Бандері. Попереду колони люди несли великий банер із написом «Гідна нація проти капітуляції». Також у багатьох із учасників маршу були національні прапори України.

Під час маршу із колонок машини, що супроводжувала ходу, лунали патріотичні пісні, а люди вигукували гасла: «Не злий Майдан!», «Слава нації – ні капітуляції!» тощо. Крім того вони палили фаєра та димові шашки.

Закінчився марш на площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку, яка була осередком львівського майдану сім років тому. Люди спільно виконали гімн України та на великому екрані переглядали події Революції Гідності.

Крім того на площі у великому наметі організували своєрідний музей Майдану. В ньому виставили світлини Революції Гідності, каски, щити, саморобні бронежилети, які використовували люди для захисту від дій силовиків.

Більше фото - у фоторепортажі "Дня".

Павло Паламарчук, "День", Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ