Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Тихановська загрожує бійцям ОМОНу покаранням та арештом майна

21 листопада, 2020 - 20:53
Фото: Reuters

Визнана світовим співтовариством в статусі обраної президентки Республіки Білорусь Світлана Тихановська запускає процес визнання міліцейських структур "ГУБОПіК" та "ОМОН" терористичними організаціями.

Про це вона домовилася з міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Стефаном Блоком, передає Еспресо.TV.

Вони обговорили міжнародні розслідування проти злочинів режиму в Білорусі і запуск процесу визнання силових структур самопроголошеного президента Олександра Лукашенка терористичними організаціями. Блок висловив готовність допомогти в цьому напрямку.

"Якщо вже ГУБОПіК (Головне управління МВС у боротьбі з оргзлочинністю та корупцією - ред.) й ОМОН перетворилися на злочинні банди, ми починаємо процедуру визнання цих організацій екстремістськими або терористичними. Усі співробітники, які не звільняться до закінчення розслідування, будуть визнані співучасниками і отримають санкції та арешт майна. На амністію зможуть розраховувати лише ті силовики, які перейдуть на сторону народу", - наводить слова Тихановської її офіційний телеграм-канал.


Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ