Історію творять мученики, а не мучителі.
Євген Грицяк, лідер Норильського повстання у таборах ГУЛАГу 1953 року

Через масову акцію протесту Львів потонув у диму

21 грудня, 2018 - 16:45
Фото надано автором

Кілька сотень активістів та націоналістів взяли участь у масштабній акції протесту присвяченій до 5-ї річниці Революції Гідності, яка пройшла у Львові. Організували її "Національний корпус", "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", ГО "Правий сектор", "Легіон свободи", "УНА-УНСО", Об’єднання Профспілок Львівщини та інші.

Учасники акції зібралися біля будівлі Львівської обласної прокуратури. Тут вони виконали гімн України та розпочали свою акцію. До входу в прокуратуру вони поклали бруківку, шини, каски та палиці, які символізують Революцію Гідності.

Після цього сформувавши колону вони рушили вулицями міста. Під час руху вони з протестними вимогами зупинялися біля Головного управління Націполіції у Львівській області, Львівської міськради та Львівської облдержадміністрації. Біля кожної з цих будівель вони залишали символи революції та передавали керівникам установ листи із їхніми вимогами.

Серед основних вимог, які вимагають є такі: в найкоротший термін отримати звіт органів прокуратури, та Міністерства внутрішніх справ України щодо розслідування кримінальних проваджень справ Революції Гідності, а також припинити покривання злочинців, які діяли проти Майдану; припинити кримінальне переслідування громадських активістів та свідомих громадян, які викривають корупційну діяльність чиновників; припинити знищення малого та середнього бізнесу в Україні та створити сприятливі умови для їхнього існування та розвитку.

Як розповіли організатори акції, вони хочуть лише, щоб відбулося торжество справедливості і винні за злочини проти українського народу були покарані. У разі не виконання їх вимог вони обіцяють розпочати безстрокову всеукраїнську акцію протесту.

Варто зазначити, що під час руху вулицями Львова учасники акції масово палили фаєра та димові шашки. Також вони вигукували гасла: "Патріотизм не купити!", "Разом ми сильні" тощо.

Павло Паламарчук, "День", Львів

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ