Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Українцям рекомендують утриматись від поїздок до деяких регіонів Британії

21 грудня, 2020 - 14:11
Фото Reuters

Громадянам України рекомендують утриматись від поїздок до окремих регіонів Великої Британії, зокрема її столиці через новий вид коронавірусу, який спалахнув у країні.

Відповідні рекомендації оприлюднило посольство України у Сполученому Королівстві.

Українцям, які вже перебувають у цих регіонах, рекомендують бути обачними.

"У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в окремих регіонах Сполученого Королівства захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), посольство України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії", - йдеться у повідомленні.

У посольстві розповіли, що рішення щодо призупинення авіасполучення з Великою Британією прийняли Нідерланди, Бельгія, Австрія, Італія, Ірландія, Німеччина, Чехія, Франція, Швеція, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія, а також Канада.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ